Wystawa polskich ilustratorów mody na 5 urodziny magazynu Harper's Bazaar.

vendredi, mars 22, 2019

W lutym 2013 roku, zadebiutował na polskim rynku najstarszy, ekskluzywny magazyn o modzie Harpers Bazaar. Z tej okazji zostałam zaproszona wraz z innymi polskimi ilustratorami do udziału w wystawie, na której zostały zaprezentowane najpiekniejsze autorskie projekty okładek zrealizowanych specjalnie na okazję 5 urodzin. Harpers Bazaar zapisało się szczególnie na mojej drodze zawodowej, bo właśnie z tym magazynem miałam ogromną przyjemność współpracować kilka lat temu. Na łamach tego czasopisma w 2015 roku ukazały się moje 3 całostronnicowe ilustracje (zajrzyjcie tutaj).  Jestem niezmiernie wdzięczna Redakcji i organizatorom za zeszłoroczną mozliwość uczstnictwa w wystawie. Projekt okładki przygotowałam z wielką przyjemnością i choć nie miałam możliwości przybycia na wernisaż (15 maja 2018), na którym były prezentowane okładki wszystkich artystów, zamieszczam Wam krótką relację zdjeciową z tego wydarzenia.
Poniżej prezentuję Wam jak wyglądała okładka do jubileuszowej edycji czasopisma Harper's Bazaar, zaprojektowana przeze mnie.


Dziękuję organizatorom i całej Redakcji oraz osobom zaangażowanym w projekt a także sponsorom: marce HP, drukarni Book & Art i The Design Gallery w Galerii Mokotów. 


Zdjęcia z wystawy, publikuję dzięki uprzejmości harpersbazaar.pl


Moje portfolio projektów, dostępne na stronie:
--------
W sprawie współpracy, zapraszam do kontaktu:
annaostapowicz@gmail.com

You Might Also Like

0 komentarze

Instagram

Subscribe